Recent posts

consider, thatpampered tłumaczyou tell

Tłumaczenia na język polski dostarczane przez Oxford Languages. English baby cocker coddle cosset featherbed indulge mollycoddle spoil. What need did he have to justify himself to this pampered youth? Słownik języka polskiego Encyklopedia Translatica Materiały dodatkowe Produkty i usługi. Listom słówek udostępnionym przez naszą społeczność miłośników słowników. Z Wikipedia. Język strony en English pl Polski. W Twojej przeglądarce jest wyłączona obsługa JavaScript. Równocześnie prosimy o zapoznanie się z Polityką prywatności serwisu. He had to be more pampered than a baby," said Mary. But by then we were feeling too pampered to care. Tu możesz pozostawić uwagę o błędzie w haśle lub zaproponować poprawkę: Adres e-mail. It was all so different from the pampered life he'd led on Ix. Chcesz przetłumaczyć zdanie lub fragment tekstu? English palsy-walsy palter paltriness paltry paltry amount paltry returns paltry salary paltry sum pampas pampas grass pamper pamper oneself pampered pampered child pampered life pampered pets pampered pooch pamphlet pamphlet explain pamphlet include pamphleteer Więcej w słownik polsko-niemiecki.

pieluchomajtki pampers 3 cena

doz pieluchy muślinowe

Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach. This was certainly no time to pamper an injured toe. Razem wziąwszy, to jest niezwykła okazja by czuć się rozpieszczony i bogaty. Conan waited with some impatience while the Devi, for the first time in her pampered life, dressed herself. It goes on to ask why we should pamper a man who is working half-time by giving him employment maintenance. To nie był na pewno żaden czas pielęgnować zraniony palec u nogi. Uwaga: słówka z tej listy słówek są dostępne jedynie w tej przeglądarce. Zobacz komputerowo wygenerowane tłumaczenia.

Zwroty podobne do "pamper" z tłumaczeniami na polski

Charakter jest wprowadzony jako rozpieszczone i rozpieszczone dziecko. Women who spent hours each day dressing and pampering themselves. Zapamiętaj mnie. Będę się o ciebie troszczył i rozpieszczał do końca życia. Imię i nazwisko. Prawdopodobnie stajesz się rozpieszczony cały dzień i idziesz na przyjęcia przez całą noc. Dodano do list. Tyle że proponował trzem ludziom by rozpieszczać ją, nie jeden. Przetłumacz "pampered" w innych językach arabski hiszpański niemiecki. Add to word list Add to word list. English baby cocker coddle cosset featherbed indulge mollycoddle spoil. Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach. Moja historia wyszukiwania. Zobacz definicję pamper w słowniku języka angielskiego.

pampered - tłumaczenie angielski-polski | PONS

  • Obviously he wasn't going to pamper this one with his attention.
  • Listom słówek udostępnionym przez naszą społeczność miłośników słowników.
  • Moja dupa czuje się dopieszczona.
  • Chcesz dodać słowo, frazę lub tłumaczenie?
  • Tłumaczenia na język polski dostarczane przez Oxford Languages.

Przykładowe przetłumaczone zdanie: I'm gonna take care of you and pamper you for the rest of your life. To treat with excessive care, attention or indulgence [.. Tłumaczenia występujące rzadziej. Zobacz komputerowo wygenerowane tłumaczenia. Pampas deer Pampas Deer pampas fox Pampas Fox pampas grass pamper pampered pamperer pampering Pampero Pampers pamph pamphiliidae Pamphiliidae pamphlet. Tłumaczenie hasła "pamper" na polski rozpieszczać, pobłażać, pieścić to najczęstsze tłumaczenia "pamper" na polski. I'm gonna take care of you and pamper you for the rest of your life. Będę się o ciebie troszczył i rozpieszczał do końca życia. For years, women have been ridiculed, pampered Od wieków szydzi się z kobiet, pobłaża im, głaszcze po główkach. Hey, just remember Grace while you're here getting pampered. Pamiętaj o Grace, gdy będziesz tu pieszczona. Glosbe Translate. Google Translate. Zwroty podobne do "pamper" z tłumaczeniami na polski to pamper. Dodaj przykład Dodaj Tłumaczenia " pamper " na polski w zdaniach, pamięć tłumaczeniowa. Odmiana Odmieniaj. Rozpieszcza cię jak noworodka. Moglibyśmy spytać, czemuż to wielki Cadvan, rozpieszczony ulubieniec Norlochu, zadaje się z kimś takim.

Dodatkowe przykłady dopasowywane są do haseł w zautomatyzowany sposób - nie gwarantujemy ich poprawności. Tłumaczenia dodatkowych przykładów zdań również generowane są przez automatyczny moduł i nie są weryfikowane przez pampered tłumacz lektorów. Ale do tego czasu czuliśmy też rozpieszczany do opieki. Problem jest, pampered tłumacz wychowana rozpieszczona bogata dziewczyna. But these were not pampered recipients of a young girl's love. Ale te były odbiorcami miłości panny nie rozpieszczanymi. Upokarzam go jako rozpieszczony syn milionera. His face didn't have quite the pampered look of the others, pampered tłumacz.

pampers sensitive 3 tanio

woreczki na zużyte pieluchy rossmann

pieluchy unilever

Pampered tłumacz. Jakie jest tłumaczenie "pampered" po polsku?

Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne. Dalsze tłumaczenia oferuje polsko-rosyjski słownik bab. Język strony en English pl Polski. Tłumaczenia na język polski dostarczane przez Oxford Languages. Przykłady jednojęzyczne Pampered tłumacz Jak użyć "pampered" w zdaniu. English Jak użyć "pamper" w zdaniu, pampered tłumacz. English Jak użyć "pamper oneself" w zdaniu. English Jak użyć "rozpieszczony" w zdaniu. Kolokacje "most pampered" - polskie tłumaczenie. Synonimy Synonimy angielski dla "pamper":. English baby cocker coddle cosset featherbed indulge mollycoddle spoil. Więcej Przeglądaj według liter, pampered tłumacz. English paltriness paltry paltry amount paltry pampered tłumacz paltry salary paltry sum pampas pampas grass pamper pamper oneself pampered pampered child pampered life pampered pets pampered pooch pamphlet pamphlet explain pamphlet include pamphleteer pamphlets pamphlets containing Dalsze tłumaczenia oferuje polsko-rosyjski słownik bab. Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach.

Przetłumacz "pampered" w innych językach

Informujemy, że najciekawsze zgłoszenia wraz z odpowiedziami Redakcji możemy opublikować w serwisie, podając informację o autorze pytania posługujemy się dokładnie takim podpisem, jaki został umieszczony w zgłoszeniu, bez ujawniania adresu e-mail ; zastrzegamy sobie prawo do ew. Wysłanie zgłoszenia równoznaczne jest ze zgodą na jego publikację w serwisie. Równocześnie prosimy o zapoznanie się z Polityką prywatności serwisu. Proszę upewnić się, że wprowadzony został poprawny adres e-mail oraz wszystkie pola są wypełnione.

Tłumaczenia na język polski dostarczane przez Oxford Languages. Słownik Definicje Jasne wyjaśnienia naturalnego, mówionego i pisanego pampered tłumacz angielskiego. Raymond was a pampered child; his father really loved him and made sure that he had the best in life.

bibułki jednorazowe pieluchy

pieluchy rossmann fun&

Author: Sara

1 thoughts on “Pampered tłumacz

Add Comment

Your e-mail will not be published. Required fields are marked *